Commercieel

De contactgegevens van onze commerciële staf kan u hier vinden.

Marc De Dobbeleer
Verantwoordelijke Dist. Vlaanderen

marc.de.dobbeleer@belfius.be
Gsm : 0478 88 42 21

Regio Oost- en West-Vlaanderen

Johan De Maesschalck
Consultant BOAR

E-mail: johan.de.maesschalck@belfius-insurance.be
Gsm: 0476 72 20 99

Peter Soete
Consultant BOAR

E-mail: peter.soete@belfius-insurance.be
Gsm: 0478 88 00 03

Elke Matthys
Relatiebeheerder

E-mail: elke.matthys@belins.be
Gsm: 0478 80 78 40

Regio Brussel, Antwerpen en Limburg

Ingrid De Cuyper
Consultant BOAR

E-mail: ingrid.de.cuyper@belfius-insurance.be
Gsm: 0478 45 45 68

Francis Vandeweyer
Consultant BOAR

E-mail: francis.vandeweyer@belfius-insurance
Gsm: 0477 61 96 40

Ann Clinckaert
Relatiebeheerder

E-mail: ann.clinckaert@belfius-insurance.be
Gsm: 0477 33 04 56

Stefan Toelants
Relatiebeheerder Publieke Sector en Social Profit Varia Verzekeringen

E-mail: stefan.toelants@belfius-insurance.be
Gsm: 0475 63 22 33